Samochód z kierowcą to wyznacznik elegancji, luksusu oraz prestiżu. To nieporównywalnie bardziej atrakcyjna oraz profesjonalna alternatywa dla korzystania z taksówek.

U nas mają Państwo do wyboru samochody z najwyższej półki. Ponadto, do dyspozycji pozostaje także nasz kierowca. Organizujemy zarówno przewóz osób prywatnych, gości zagranicznych, jak i partnerów biznesowych.

Z naszych usług korzystają nie tylko osoby, które cenią komfort i prestiż, ale także firmy, którym zależy na swoich kontrahentach. Oferujemy przewóz gości np. z lotniska do hotelu, z hotelu do siedziby przedsiębiorstwa, itp. Nasz kierowca pozostaje bowiem przez cały czas do dyspozycji Państwa gości i może ich przewieźć w dowolne miejsce w Polsce jak i Europie. Warto dodać, że obsługujemy zarówno klientów z Polski, jak i zagranicy. Gwarantujemy przy tym kulturalną i fachową obsługę, a także pełną dyskrecję.

Samochód Audi A6 limousine charakteryzuje się prestiżowym wyglądem, posiada fabrycznie przyciemnione szyby boczne oraz wysokiej jakości wykończenie.